Logitech G810 Orion Spectrum – nowa klawiatura mechaniczna z podświetlaniem

Jeśli liczy się dla was szybkość, to przyjrzyjcie się tej klawiaturze.

Logitech zapowiedziała nową mechaniczną klawiaturę Logitech G810 Orion Spectrum z podświetleniem RGB. Producent zapewnia, że klawiatura z mechanicznymi przełącznikami Romer-G oferuje o 25 procent szybszą aktywację klawiszy niż standardowe klawiatury mechaniczne. Ma także dedykowane przyciski do zarządzania multimediami oraz podświetlenie z możliwością dostosowania do potrzeb gracza.

Wysokość aktywacji przycisków wynosi zaledwie 1,5 mm, dzięki czemu polecenia gracza rejestrowane są szybciej, dając użytkownikom przewagę w grach, w których każda milisekunda ma znaczenie. G810 Orion Spectrum zapewnia również wytrzymałość do 70 milionów naciśnięć klawiszy, co oznacza, że są one o 40% bardziej wytrzymałe, niż w innych klawiaturach dostępnych na rynku.


Personalizowane podświetlenie w pełnej palecie barw RGB

Oprogramowanie Logitech Gaming Software (LGS) pozwala wybrać podświetlenie z palety ponad 16,8 mln barw dla każdego z klawiszy z osobna lub na wyróżnienie całych grup klawiszy kolorem w celu łatwiejszego śledzenia zaklęć i poleceń. Oprogramowanie umożliwia również synchronizację oświetlenia z pozostałymi urządzeniami firmy oraz wybór podświetlenia przy użyciu dedykowanych profili dla ponad 300 gier. Centralne podświetlenie G810 sprawia, że korzystanie z klawiatury jest intuicyjne i komfortowe w trakcie gry nawet w ciemności.

Łatwo dostępne klawisze multimedialne

Logitech G810 Orion Spectrum oferuje również specjalne klawisze do sterowania multimediami, które umożliwiają odtwarzanie, wstrzymywanie i wyciszanie muzyki oraz filmów. Wbudowana rolka pozwala na zwiększenie głośności lub przechodzenie do następnej piosenki po jednym dotknięciu. W ten sposób użytkownik może kontrolować akcje w tle bez przerywania rozgrywki.

Cena i dostępność

Klawiatura Logitech G810 Orion Spectrum będzie dostępna w Europie na początku lutego br. Sugerowana cena detaliczna wynosi 829 zł.

Źródło: Logitech

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet