Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Legendarny twórca serii Gears of War i Unreal już nie stworzy żadnej gry

Czyżby czara rozgoryczenia się przelała?

Cliff Bleszinski od ostatnich części Gears of War nie ma szczęścia do gier. Odszedł z Epic Games, po czym założył Boss Key Productions i stworzył LawBreakers. Gra niestety nie okazała się sukcesem. Studio zostało zamknięte a sam Bleszinski stwierdził niedawno za pośrednictwem serwisu Twitter, że już nigdy nie zrobi kolejnej gry. Informację tę przekazał zaraz po tym, jak został zapytany o szczegóły dotyczące LawBreakers przez użytkownika Joshua Heitz.

Od dwóch lat nie wziąłem własnej pensji. Rozumiem, że jesteś smutny, ale tego typu rzeczy są kolejnym powodem, dla którego nigdy nie zrobię kolejnej gry – powiedział Cliff Bleszinski.

Miejmy nadzieję, że to tylko czasowa niedyspozycja i kiedyś Bleszinski wróci do formy z hitem większym od Unreal czy Gears of War.

Dajcie koniecznie znać, co sądzicie o wypowiedzi znanego twórcy gier.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%