FKA twigs w obsadzie rebootu Kruka. Jej postać ma być ważna dla całej produkcji

FKA twigs zagra w filmie Kruk
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Wiadomo już, kto wcieli się w narzeczoną Erica Dravena w nadchodzącym reboocie filmu Kruk. Zagra ją brytyjska wokalistka FKA twigs.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że reboot rzeczywiście powstanie, a w głównego bohatera wcieli się Bill Skarsgård. Dziś do obsady możemy dodać kolejną osobę. W brutalnie zamordowaną narzeczoną Erica Dravena wcieli się FKA twigs, czyli brytyjska wokalistka. Co więcej, jej postać – w oryginalnym filmie marginalna, zagrana przez Sofię Shinas – ma zostać znacząco rozbudowana i stać się jedną z głównych bohaterek. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie zamierzają twórcy, lecz zapewne zobaczymy artystkę w większej liczbie scen. Będzie to jej pierwsza duża rola w jej karierze aktorskiej.

Reżyserem nowej wersji Kruka został Rupert Sanders (Królewna Śnieżka i ŁowcaGhost in the Shell), a scenariusz tworzy Zach Baylin (nominowany ostatnio do Oscara za film King Richard: Zwycięska rodzina). Producentami zostali natomiast: Malcolm Gray, a także właściciel praw autorskich do oryginalnej wersji filmu, czyli Edward R. Pressman.

Zdjęcia do produkcji mają zacząć się w czerwcu tego roku. Niestety jak na razie nie wiadomo, kiedy nowy Kruk zadebiutuje na ekranach.

Zdjęcie: Bobo Boom, Flickr

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie