Reboot Kruka wreszcie realny. Erica Dravena zagra Bill Skarsgård

Bill Skarsgård w filmie Diabeł wcielony
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Planowany od dawna reboot filmu Kruk zyskał odtwórcę głównej roli. W Erica Dravena wcieli się Bill Skarsgård.

Choć o nowej wersji kultowej produkcji mówiono już od wielu lat, dopiero niedawno zyskała ona rzeczywiste kształty. Dziś już wiadomo, że nowy Kruk rzeczywiście powstanie; co więcej, pojawiło się także nazwisko aktora, który zagra główną rolę. Portal The Hollywood Reporter twierdzi, że Erica Dravena zagra Bill Skarsgård. Aktor ma już doświadczenie w horrorach; to właśnie on w nowej wersji filmu To wcielił się w morderczego klauna Pennywise.

Źródła portalu twierdzą również, że zdjęcia do Kruka ruszą już latem tego roku. Początek produkcji ustalono na czerwiec, tytuł ma powstawać w Pradze oraz Monachium. Reżyserem został Rupert Sanders (Królewna Śnieżka i Łowca, Ghost in the Shell), scenariusz tworzy natomiast Zach Baylin (King Richard: Zwycięska rodzina). Producentami zostali: właściciel praw autorskich do oryginalnej wersji, czyli Edward R. Pressman, a także Malcolm Gray.

Dalszych szczegółów na temat filmu jeszcze nie poznaliśmy, jednak sama informacja o castingu może dawać nadzieję fanom. Reboot Kruka nie miał bowiem dużego szczęścia; różni filmowcy kilkakrotnie podejmowali tę inicjatywę, zawsze jednak ostatecznie porzucali projekt. Wśród następców Brandona Lee mieli się ponadto znaleźć m.in. Jason Momoa, Bradley Cooper, Mark Wahlberg, Tom Hiddleston, Luke Evans, a także Norman Reedus.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie