Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Koniec Telltale Games. Studio zwolniło wszystkich pracowników

Złe wieści dla wszystkich fanów gier od Telltale Games.

Pod koniec września świat obiegła wiadomość o rozpoczynającym się procesie zamknięcia studia Telltale Games. W wydanym wówczas oświadczeniu informowano, że większość pracowników została zwolniona, lecz 25-osobowy zespół zostaje na stanowisku, by „wypełnić zobowiązania wobec rady nadzorczej i partnerów”. Jak się jednak okazuje, nawet pozostawiona garstka ludzi dostała wypowiedzenia.

Telltale Games w trudnej sytuacji

Jedna z byłych już pracowniczek Telltale Games pisze na Twitterze: Hej, pamiętacie informacje o niewielkim zespole, który miał jeszcze przez jakiś czas pozostać częścią studia i którego byłem członkiem? Taki żarcik, my też zostaliśmy zwolnieni.

Wygląda zatem na to, że Telltale Games jest w całkowitej rozsypce. Pytanie zatem, kto zajmie się zakończeniem finałowego sezonu The Walking Dead? Nieoficjalnie wiadomo, że Telltale Games szuka firmy, która dokończyłaby pozostałe odcinki przy wsparciu byłych pracowników dewelopera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%