Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Komiks God of War w drodze. Przygotowanie do Ragnarok?

Wydawnictwo Dark Horse przygotowuje komiks w świecie God of War. Czyżby Sony przygotowywało się do kampanii marketingowej Ragnaroku?

Deweloperzy z Santa Monica Studio niedawno uraczyli nas pierwszym teaserem nowych przygód Kratosa. Nowe GoW to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji przyszłego roku i wielu graczy na całym świecie z utęsknieniem wyczekuje kolejnych informacji o grze.

Gra ma zadebiutować w 2021 roku, najpewniej w drugiej połowie. Oznaczałoby to, że wkrótce powinna rozpocząć się kampania marketingowa i wygląda na to, że otrzymaliśmy jej pierwszą, prowizoryczną zapowiedź.

Znane wydawnictwo Dark Horse przygotowało stronę produktu dla serii komiksów God of War: Fallen God.

Czy człowiek może uwolnić się od swojej przeszłości? Czy pływy czasu mogą zmyć krwawe piaski grzechu? Czy też popełnione przewinienia trwale i nieuchronnie plamią duszę?

Po zmierzeniu się z Zeusem i powstrzymując Atenę, Kratosowi wydaje się, że w końcu uwolnił się z niewoli. Wypływa na pustynię, próbując oddalić się od swojego domu i wstydu tylko po to, aby zdystansować się od swojej wściekłości i poczucia winy.

Fragment opisu komiksu Fallen God

Komiks ma rozgrywać się po zakończeniu GoW III, ale przed odsłoną z 2018 roku. Najpewniej wyjaśni, co działo się z Kratosem, zanim wyruszył do nordyckich krain. Pierwszy zeszyt ma zadebiutować 10 marca 2021 roku.

Sugeruje to, że nowa odsłona serii zadebiutuje w drugiej połowie roku, na co wskazuje również dość napięty kalendarz premier Sony w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się