God of War Ragnarok Kratos

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Teaser God of War 2: Ragnarok – Kratos spokojnym głosem zapowiada wielką wojnę

Stało się to, co było nieuniknione – zapowiedziano God of War: Ragnarok. Dzięki zajawce wiemy, że premiera gry zaplanowana jest na 2021.

Na 40-minutowym streamie, God of War 2: Ragnarok zajął zaledwie 58 sekund. Nie zobaczyliśmy ani skrawka gameplayu, ani choćby twarzy Kratosa. Ale nie w tym rzecz… Bóg wojny raz jeszcze podniesie topór i to napawa nasze serca ciepłym uczuciem szczęścia.

Studio Santa Monica napisało nową historię dla podstarzałego Kratosa. Wzorując się podtytułem nowej części, twórcy zaprezentują nam walkę ostatnich bogów z olbrzymami. I rzecz jasna, będzie to starcie bardzo nierówne. Nawet sam bohater podkreśla w zajawce gry, że musimy się przygotować na coś, prawdopodobnie epickiego.

Kiedy możemy spodziewać się premiery God of War: Ragnarok. Jeśli w trakcie produkcji twórcy nie napotkają żadnych problemów, to gra zadebiutuje w 2021. Tu jednak należy wspomnieć, że jest to tytuł ekskluzywny, szykowany na platformę PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%