Kolejny hit z PS5 ma doczekać się wersji na Xbox. I trafi do Xbox Game Pass

Xbox Game Pass znów do kupienia za 4 zł. Promocja wróciła
Newsy PC PS5 Xbox Series XOne

To już kolejny raz, gdy gra z PS5 stanie się dostępna w Xbox Game Pass. Tym razem mowa o Ghostwire: Tokyo, czyli ciekawej mieszance horroru i folkloru.

Ghostwire: Tokyo może i przy okazji premiery przeszło bez większego echa, ale to wciąż bardzo udana pozycja. Nie ma co jednak liczyć na spore dawki horroru czy klimat rodem z The Evil Within. Jasne, grozy tu trochę jest, ale znacznie bardziej ciekawi sam projekt tego świata.

Xbox Game Pass z kolejną grą z PS5

Gdy tytuł ukazał się na rynku w marcu ubiegłego roku (nie zapominajcie – mamy już 2023!), praktycznie od razu było wiadomo, że nie wyjdzie jedynie na PS5 i PC. Ten „konsolowy exclusive” miał trafić prędzej czy później na konsole Xbox i chyba wiemy, kiedy w końcu się to stanie.

Zwyczajowo nie piszemy o „randomach z Reddita”, którzy coś tam wiedzą. Tym razem jednak warto zwrócić uwagę na nowe plotki, gdyż temu samozwańczemu leakerowi udało się wcześniej zdradzić datę premiery Redfall (28 kwietnia 2023 roku w early access), którą później co do dnia potwierdził Jez Corden. Jakieś tam rozeznanie w przypadku gier Xbox nowe źródło najpewniej ma.

Tym razem na Reddicie pojawił się kolejny post od tego leakera. Informuje on w nim o planach Zenimax na 2023 rok. Otóż w styczniu mamy doczekać się specjalnej konferencji firmy (nie jest to jednak pierwsza taka informacja). W późniejszej części roku najpewniej dostaniemy również nową markę firmy – niejakie Hi-Fi Rush. Co jednak z Ghostwire?

Otóż „japońskie duchy powrócą w marcu, z nową zawartością”. Sugeruje to, że tytuł od Tango Gameworks ukaże się na konsolach Xbox, a zaplanowana data premiery to marzec tego roku. Do tego autor posta zwraca uwagę na to, iż tytuł ma trafić do Xbox Game Pass. Zgaduję, że na premierę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie