Recenzje Jurassic World: Dominion nie pozostawiają złudzeń. Nieudany powrót do świata dinozaurów

Jurassic World Dominion recenzje. Nieudany powrót
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Recenzje

Niestety wszystko wskazuje na to, że widzowie wyczekujący końca trylogii o dinozaurach będą zawiedzeni. Recenzje Jurassic World: Dominion nie są zbyt pozytywne.

Wyczekiwane zwieńczenie popularnej serii weszło do kin dzisiaj. Niestety opinie krytyków niezbyt zachęcają do seansu, choć trzeba przyznać, że publiczność tradycyjnie już ocenia produkcję znacznie lepiej. Na portalu Rotten Tomatoes pozytywnie oceniło produkcję zaledwie 34% krytyków i aż 79% widzów (dane na moment publikacji artykułu). Oficjalni recenzenci nie przebierają zresztą momentami w słowach. Według Johnny’ego Gayzmonica z portalu Fanboys of the Universe:

„Co zabiło dinozaury? Jeśli Jurassic World: Dominion mógłby być jakąś wskazówką, wszystkie zanudziły się na śmierć.”

Brandon Avery z Just My Opinion Reviews podkreśla ponadto, że dinozaury – wbrew zamierzeniom serii – spadają tu na daleki plan:

„To nie jest film o dinozaurach i ledwo nawiązuje do fabuły, którą obiecywał w reklamach.”

Z drugiej strony pojawiają się nieliczne pozytywne recenzje Jurassic World: Dominion. Krytycy podkreślają, że choć nie zawsze fabuła była spójna i sensowna, całość można było obejrzeć z przyjemnością. Część recenzentów doceniła również liczne nawiązania do poprzednich części, w tym do klasycznej trylogii Jurassic Park. Rzeczywiście w produkcji powrócili nawet bohaterowie pamiętani z oryginalnych filmów; dla nich może to być zresztą swoiste domknięcie całego rozdziału w życiu.

Jurassic World: Dominion możecie oglądać w kinach na terenie całego kraju.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie