Chris Pratt i parazaurolof na nowym zdjęciu z Jurassic World: Dominion

T-Rex atakuje kino w filmie Jurassic World Dominion
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Wiemy już, jak będzie wyglądał prolog filmu, dziś natomiat możemy pierwszy raz rzucić okiem na kreację Chrisa Pratta w Jurassic World: Dominion.

Na nowym zdjęciu z Entertainment Weekly Prattowi towarzyszy gigantyczny parazaurolof. W nadchodzącym filmie z franczyzy grany przez Pratta Own Grady pracuje na rzecz ochrony wspomnianych dinozaurów. Jak zresztą wiadomo z poprzednich części, bohater ma szczególną więź z prehistorycznymi gadami. Zobaczcie, jak prezentuje się na zdjęciu z Jurassic World: Dominion zamieszczonym w portalu EW:

Oprócz wspomnianego już Chrisa Pratta na ekranach pojawi się plejada najlepszych aktorów, w tym także obsada oryginalnego Parku Jurajskiego. W filmie grają m.in.: Bryce Dallas Howard, Daniella Pineda, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Jake Johnson i Dichen Lachman. Reżyserią ponownie zajmuje się Colin Trevorrow, natomiast premierę filmu zaplanowano na 9 czerwca 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie