Nowy zwiastun Jurassic World: Dominion. Zwieńczenie trylogii już coraz bliżej

Jurassic World: Dominion - zwiastun
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Universal Pictures zaprezentowało kolejny już zwiastun filmu Jurassic World: Dominion. Trzeba przyznać, że widowisko zapowiada się naprawdę doskonale.

Finał trylogii Jurassic World nadejdzie już wkrótce i z tej okazji wytwórnia filmowa zaprezentowała kolejny zwiastun produkcji. To kolejny już dłuższy materiał zapowiadający zbliżające się wydarzenia. Możemy liczyć na godne domknięcie całej serii; w nowym filmie pojawią się zresztą postaci z oryginalnego Parku Jurajskiego, również oni przeżyją więc zakończenie historii. W poniższym zwiastunie uwagę przyciąga jednak nie Jeff Goldblum, a gigantozaur, czyli największe zagrożenie dla głównych bohaterów.

Oprócz wspomnianego już Goldbluma na ekranach zobaczymy także Laurę Dern i Sama Neilla w tych samych rolach, w które wcielili się w produkcji z 1993 roku. Ponadto do filmu powrócą znani już z nowej trylogii Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się m.in. Mamoudou Athie, Scott Haze, Dichen Lachman, Daniella Pineda, Isabella Sermon, Justice Smith, Omar Sy, DeWanda Wise, a także BD Wong.

Choć nowy film ma być w istocie zwieńczeniem trylogii, twórcy jak na razie nie wykluczają kontynuacji. Producent związany z serią zapowiadał już, że jest to temat do rozważenia. Rzeczywiście świat dinozaurów może mieć jeszcze wiele historii do opowiedzenia – a nam zostaje czekać na potwierdzenie ewentualnych następnych filmów.

Jurassic World: Dominion wejdzie do kin 10 czerwca 2022 roku, dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie