Jeremy Clarkson nie wystąpi w Forza Motorsport 6. To ostateczna decyzja

Turn 10 podaje, że Jeremy Clarkson nie będzie opowiadać o autach w Forza Motorsport 6. Wszystko przez ostatnią aferę z udziałem popularnego prezentera Top Gear.

Fani Forza Motorsport 6 mogą poczuć lekki zawód. Okazuje się, że Jeremy Clarkson nie pojawi się w Forza Motorsport 6. Oczywiście sama marka Top Gear będzie wspierać grę na konsolę Microsoftu, ale bez udziału popularnego prezentera. W grze ma pojawić się natomiast pozostała dwójka prezenterów z popularnego programu, czyli James May i Richard Hammond. Nie wiadomo jednak, co z nowym prowadzącym, który zastąpi Clarksona (został nim dwa dni temu Chris Evans).

Turn 10 potwierdziło natomiast, że w grze znajdzie się Stig, czyli popularny kierowca testowy Top Gear. Będzie można również pojeździć na torze, na którym właśnie ekipa Top Gear sprawdza samochody.


Jeremy Clarkson w poprzednich częściach Top Gear opowiadał o samochodach, które gracz wybierał w garażu. W charakterystyczny dla siebie humorystyczny sposób starał się opisywać ich największe wady i zalety.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

17 Shares
Share17
+1
Tweet