Jan Błachowicz podbija internet tym filmikiem! Zdradził swoją ulubioną grę

Jan Błachowicz opowiada o swojej ulbionej grze
Newsy Rozrywka

Polski zawodnik w UFC, czyli Jan Błachowicz, opowiedział o grze, którą najbardziej ceni. Wysoko znalazły się Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin 3, ale to nie te produkcje wygrały w jego prywatnym rankingu.

Wszystko zaczęło się od koszulki. Jan Błachowicz po ceremonii ważenia gali UFC 291 (przed walką z Alexem Pereirą), został przyłapany w t-shircie Samuraja z Cyberpunk 2077. Dziennikarz szybko postanowił się zapytać Polaka, czy to jego ulubiona gra. Co na to odpowiedział nasz fighter?

Od lat wiadomo, że Błachowicz lubi gry. Z jego najnowszej wypowiedzi dowiadujemy się, że lubi bardzo Cyberpunka 2077, ale też Wiedźmina 3. Dziennikarz zaczął dopytywać, która z tych gier jest lepsza i czy jest tą ulubioną. Zawodnik UFC stwierdził dyplomatycznie, że obie produkcje są znakomite.

Dziennikarz zaczął drążyć temat i zapytał, czy w takim razie woli grę Skyrim. Ten stwierdził, że to również znakomita gra, ale jego ulubiona produkcja powstała w 2002 roku i jest nią Gothic. Pytający widocznie okazał się niezaznajomiony z tą produkcją, ale szczególnie nas to nie dziwi. W USA, gdzie walczy Błachowicz, Gothic nigdy nie był szczególnie popularny. Po tym fighter stwierdził tylko, że dziennikarz powinien w nią zagrać.

Jan Błachowicz stawia na Gothica

Filmik z Błachowiczem szybko stał się bardzo popularny w internecie, zyskując w tej chwili kilkaset tysięcy wyświetleń. Oczywiście zaraz pod vital podłączył się CD Projekt RED, udostępniając materiał na swoim profilu w popularnym portalu społecznościowym.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie