Jak sobie radzi Horizon Forbidden West podczas walki na zwykłym PS4? Guerilla dzieli się nagraniem

Horizon Forbidden West - walka na PS4
PS4

Guerilla Games udostępniło w sieci kolejne nagranie z Horizon Forbidden West działającego na pierwszym wydaniu PS4. Tym razem fragment obrazuje walkę, która zdecydowanie musi być większym obciążeniem dla konsoli pod kątem mocy obliczeniowej.

W środę zaprezentowano pierwsze wideo z nowego Horizona, który został uruchomiony na klasycznej wersji PlayStation 4. Podczas jego oglądania każdy mógł dostrzec, jak dobrze sobie radzi graficznie produkcja z bujnie zarośniętą roślinnością. Aloy jednak po prostu chodziła sobie po okolicy, a poza ewentualnie właśnie wszechobecną trawą nie można było uświadczyć niczego mogącego sprawić, by chłodzenie konsoli weszło na najwyższe obroty.

Dziś jednak Guerilla Games przyniosło kolejny materiał z wymienionego sprzętu, gdzie pokazano walkę z ogromnym Tremotuskiem. Polecam zapoznać się z tym krótkim wideo, ponieważ mnie osobiście pozytywnie nastawiło do wydania właśnie na „czwórkę”.

Guerilla Games dobrze zrobiło, przywiązując tak wielką uwagę do wersji na ubiegłą generację konsol. Wiadomo, na ten moment opublikowano dopiero dwa filmiki prezentujące grę na PS4, aczkolwiek już po nich można być pozytywnie nastawionym. Wiadomym jest, że rynek obecnie jest zasilony 116,85 mln PlayStation 4 (dane z VGChartz), a PS5 może obecnie pochwalić się 5-krotnie mniejszym wynikiem. Wymienione liczby idealnie obrazują, dlaczego twórcom warto dbać o swoje gry na również starszych sprzętach.

Co sądzicie o jakości grafiki z Horizon Forbidden West na PS4?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie