Horizon Forbidden West ozłocone. Gra nie powinna zaliczyć już opóźnień

Horizon Forbidden West w złocie
PS4 PS5

Guerilla Games podzieliło się w sieci bardzo dobrymi nowinami na temat produkcji Horizon Forbidden West. Gra osiągnęła złoty status, co oznacza, że nadaje się już do trafienia w ręce graczy.

27 stycznia 2022 roku jest ważnym kamieniem milowym dla wszystkich oczekujących Horizon Forbidden West. Twórcy produkcji podzielili się na Twitterze szczęśliwą wiadomością. Ich tytuł nadaje się już do tłoczenia na płyty oraz wrzucenia na serwery PlayStation.

Mamy dla Was wszystkich ekscytującą wiadomość: Horizon Forbidden West zostało ozłocone!

Kolejne przygody Aloy łatwo nie miały. Gra została raz opóźniona, co w sumie nikogo w obecnych czasach nie powinno dziwić. Praca zdalna w większości studiów growych zdecydowanie nie pomaga przy rozwijaniu jakichkolwiek projektów.

Premiera nowego Horizona przewidziana jest na 18 lutego 2022 roku. Gra zmierza na PS4 i PS5 jako exclusive PlayStation.

Oh, luty to dopiero będzie miesiąc gorących premier. Przypominam, że dwa inne zbliżające się tytuły niedawno również zyskały ten status. Mam na myśli oczywiście Elden Ring od From Software oraz Dying Light 2 Techlandu. Czy to dobry pomysł wystawiać do sprzedaży 3 tak pożądane przez graczy pozycje praktycznie zaraz obok siebie? Będzie się dało to zweryfikować dopiero na podstawie wyników sprzedażowych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie