Ile zajmie przejście Horizon Forbidden West? Reżyser odpowiada

Horizon Forbidden West - zrzut ekranu
PS4 PS5

Jeden z deweloperów rozwijających Horizon Forbidden West podzielił się ze światem informacjami na temat tego, ile zajmie przejście gry. Nie będzie to zabójczo długa produkcja.

Reżyser Forbidden West, Mathijs de Jonge, w rozmowie z serwisem Gamepro zdradził, że przejście gry zajmie mniej więcej tyle czasu, co ukończenie Zero Dawn. De Jonge nie doprecyzował czy mowa tu o czasie wymaganym na przejście samej fabuły, czy ukończeniu gry na 100%.

Jak wskazują użytkownicy serwisu HowLongToBeat, przejście Horizon Zero Dawn zajmuje około 20 godzin. Wykonanie przy tym wielu zadań pobocznych to nieco ponad 40 godzin. Pełne ukończenie produkcji zajmuje już aż 60 godzin.

Możliwe, że pełne ukończenie Horizon Forbidden West również zajmie około 60 godzin. Spodziewałbym się jednak, że gra wystarczy na nieco dłużej – twórcy sami chwalili się wieloma nowościami i poprawkami zmierzającymi do gry.

Z jednej strony fakt, że główna historia nowego Horizona nie jest dłuższa od poprzednika może rozczarowywać. Z drugiej strony jednak wielu graczy ucieszy się, że nikt nie zmusi ich do siedzenia po kilkadziesiąt godzin przy jednej grze, aby poznać zakończenie historii. Nawet jeśli fabuła będzie odrobinę krótsza, nie będzie to wielka strata – zawsze można wypełnić czas zadaniami pobocznymi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie