Horizon Forbidden West otrzymało cinematic trailer. Przy oglądaniu przeszły mnie ciarki

Horizon Forbidden West - Aloy stoi na wzniesieniu, w jej stronę leci robo-ptak
PS4 PS5

Nie zostało wiele dni do premiery Horizon Forbidden West. Gracze PlayStation wyczekiwali długo cinematic trailera najnowszej produkcji Guerilla Games i na reszcie jest. Niezwykle klimatyczny zwiastun sprawił, że przeszły mnie ciarki z wrażenia.

Wiecie, jak to jest. Oglądacie film, serial lub ogrywacie emocjonującą grę, a z wrażenia wywołanego epickością widzianych wydarzeń przechodzą Was dreszcze przez całe ciało. Oczywiście mam na myśli pozytywne odczucie, o które właśnie przyprawił mnie poniższy materiał wideo.

Powyższy zwiastun świetnie obrazuje to, jak różne lokacje czekają graczy w nowym Horizonie. Odmienne miejsca będą oczywiście przepełnione kolejnymi rodzajami przeciwników – nie tylko mechanicznych, ale także i tych nieco bardziej ludzkich, choć nie jestem pewien, czy o rebelli można tak mówić. Ci mają w sobie coś z dzikusów, co sugerowały m.in. niedawne materiały promocyjne.

Premiera Horizon Forbidden West odbędzie się 18 lutego 2022 roku, czyli już za tydzień. Gra będzie dostępna od dnia debiutu na PS4 i PS5. Dziś Guerilla Games podzieliło się kolejnym nagraniem z wersji stworzonej z myślą o ubiegłej generacji konsol PlayStation. Zdecydowanie warto je zobaczyć, bo pokazuje w akcji Aloy podczas walki ze słonio-podobnym mechanicznym stworem. Wspomniane nagranie znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie