Honor of Kings World

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zapowiedziano Honor of Kings: World, czyli barwny RPG z otwartym światem. Oto trailer

Tencet zaprezentowało Honor of Kings: World – grę fabularną z otwartym światem, będącą spin-offem produkcji MOBA. Zapowiedzi towarzyszy trailer.

Honor of Kings to produkcja multiplayer online battle arena (MOBA), która furorę zrobiła głównie w Azji. Pod koniec 2020 liczba graczy w tym tytule przekroczyła 100 milionów na dzień. Natomiast na rynku zachodnim produkcja jest mniej znana: powstała jej „pozachińska” adaptacja, którą można kojarzyć pod tytułem Arena of Valor. Niebawem będziemy mieli okazję poznać trochę lepiej uniwersum gry.

Tencet zapowiedziało bowiem spin-off Honor of Kings. Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat tytułu. Wiadomo jedynie, że wcielimy się w wojownika i będziemy zdawać do akademii sztuk walki.

Zapowiedzi towarzyszy efektowny trailer, na którym bohater walczy z gigantycznymi kreaturami i ujeżdża skrzydlatego delfina. Cóż, wygląda to całkiem nieźle.

W projekt zaangażowano chińskiego pisarza Liu Cixina, czyli autora nagradzanej powieści science-fiction The Three-Body Problem. Głównym celem autora jest ukazanie światu piękna chińskiej kultury poprzez grę RPG.

Na razie nie ujawniono dokładnej daty premiery. Wiemy natomiast, że tytuł ma trafić na różne platformy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%