Film z uniwersum Dungeons & Dragons rozpoczyna promocję. Jest już oficjalny tytuł

Chris Pine w filmie Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Film z uniwersum Dungeons & Dragons otrzymał wreszcie oficjalny tytuł. Przedstawiamy Wam zatem Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves.

Do premiery produkcji jeszcze niespełna rok, lecz jak wiadomo, czas w branży filmowej płynie bardzo szybko. Nic więc dziwnego, że wreszcie – po długim okresie ciszy – możemy poznać nowe konkretne informacje na temat produkcji. Tym razem jest to króciutka zajawka zdradzająca, jaki tytuł będzie nosić nadchodzący film. Jej publikacja może zresztą sugerować, że w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się dalszych materiałów promocyjnych.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head, a także Hugh Grant. Nie wiadomo jak na razie zbyt wiele na temat ich postaci. Twórcy zadbali o to, by nie zdradzić także nic związanego z fabułą; rąbka tajemnicy uchylił jedynie Chris Pine w jednym z wywiadów:

„Produkcję opisałbym jako coś w stylu Gry o tron zmieszanej z Narzeczoną dla księcia i szczyptą Monty Pythona i Świętego Graala.”

Nadchodzący film nie jest jedyną zapowiadaną produkcją z uniwersum Dungeons & Dragons. Hasbro, czyli właściciele praw autorskich do tej marki, miało swego czasu w planach znaczne rozszerzenie franczyzy. W ramach tego działania wyrazili zgodę na powstanie serialu, który będzie współtworzył Rawson Marshall Thurber. Od momentu ogłoszenia tej produkcji nie pojawiły się jednak żadne nowe wieści; nie wiadomo zatem, na jakim etapie są obecnie prace.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves w reżyserii Johna Francisa Daleya i Jonathana Goldsteina ujrzy światło dzienne 3 marca 2023 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie