Powstanie serial Dungeons & Dragons. Pracuje nad nim twórca Czerwonej noty

Dungeons & Dragons
Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Dungeons & Dragons otrzyma serialową adaptację, a pilotażowy odcinek nakręci Rawson Marshall Thurber, czyli twórca Czerwonej noty.

Zapowiadany już jakiś czas temu film to nie wszystko. Jak się okazuje, w przygotowaniu jest również serial osadzony w uniwersum D&D. Pracuje już nad nim Rawson Marshall Thurber, który będzie zarazem scenarzystą, jak i reżyserem pierwszego odcinka. Prawdopodobnie pozostanie później przy tytule jako producent wykonawczy. Nie podano jak na razie szczegółów związanych z fabułą; podobnie nie wiadomo, jaka platforma zajmie się emisją serialu. Portal Deadline informuje jednak, że projekt ma już potencjalnych kupców, a wśród nich m.in. Netflix.

Jak na razie nie jest jasne, czy serial będzie nawiązywał do nadchodzącego filmu. Przedstawiciele Hasbro, właściciela marki Dungeons & Dragons, mieli wprawdzie w planach szersze uniwersum stworzone w oparciu o różne media; nie wiadomo jednak, czy obie nadchodzące produkcje zapoczątkują ten wspólny świat.

Zapowiadany film o Dungeons & Dragons, którego reżyserami są John Francis Daley i Jonathan Goldstein, ujrzy światło dzienne w 2023 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie