Chris Pine o filmie Dungeons & Dragons: “Gra o tron i Narzeczona dla księcia ze szczyptą Monty Pythona”

Chris Pine w filmie Dungeons & Dragons
Baza filmów Filmy Newsy

Chris Pine opowiedział o swoim nadchodzącym filmie, czyli Dungeons & Dragons. Czego możemy się spodziewać po produkcji?

Zapowiadany już jakiś czas temu tytuł nie zadebiutuje wprawdzie w wyznaczonym pierwotnie terminie, lecz i tak jest już coraz bliżej. Nadal jednak nie wiadomo nic o fabule, która zaciekawi chyba każdego, kto choć raz w życiu grał na żywo w RPG. Jak na razie możemy się dowiedzieć jedynie, jaka atmosfera panowała na planie. Nieco informacji na ten temat zdradziła jedna z gwiazd w obsadzie, czyli Chris Pine:

“Co mogę powiedzieć, to że mieliśmy cholernie dużo zabawy podczas kręcenia. Było mnóstwo śmiechu. Produkcję opisałbym jako coś w stylu Gry o tron zmieszanej z Narzeczoną dla księcia i szczyptą Monty Pythona i Świętego Graala.

– powiedział Pine w rozmowie z portalem Collider.

Obsada nadchodzącego filmu prezentuje się naprawdę doskonale. Oprócz wspomnianego Chrisa Pine’a na ekranach pojawią się m.in. Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Justice Smith, Michelle Rodriguez, a także Hugh Grant. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Jonathan Goldstein i John Francis Daley.

Pierwotnie premierę filmu Dungeons & Dragons ustalono na maj 2022. Ostatecznie tytuł ujrzy światło dzienne 3 marca 2023 roku. Na ten dzień ustalono jego debiut w Stanach Zjednoczonych; nie wiadomo jeszcze, czy w Polsce również będzie już wówczas dostępny.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie