Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hitman: Absolution za darmo na GOG.com, ale jeszcze tylko przez chwilę

Kończy się letnia wyprzedaż na GOG.com. Z tej okazji platforma rozdaje za darmo grę Hitman: Absolution. Na przypisanie tytułu do konta mamy jeszcze tylko jeden dzień.

Summer Sale na GOG.com dobiega właśnie końca. By przypomnieć o tym fakcie graczom, firma rozdaje Hitmana z 2012. Kto jeszcze nie ma tej gry, ma dobrą okazję, by ją zgarnąć – i to bez żadnych opłat.

Aby dodać Rozgrzeszenie do swojej biblioteki, trzeba udać się pod ten adres. Skradanka z łysym bohaterem będzie dostępna bezpłatnie jedynie do jutra, do godziny 15:00. Później tytuł wróci do starej ceny.

Warto przy okazji przypomnieć o innych trwających aktualnie ofertach na darmowe produkcje. Na konkurencyjnej platformie – Epic Games Store – do czwartku odbierzemy przygodówkę ARK: Survival Evolved i pakiet klasycznych bijatyk Samurai Shodown.

Hitman: Absolution to piąta odsłona serii skradanek z Agentem 47. Tytuł jest kontynuacją historii z Blood Money. Okazuje się, że organizacja, z którą do tej pory współpracowaliśmy, nie gra z nami uczciwie, ściągając na naszą łysą głowę problemy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się