Hitman 3 – wszystkie lokacje oficjalnie. Zwiedzimy m.in. Karpaty i winnice w Argentynie

0 komentarzy

IO Interactive ujawnia wszystkie sześć lokacji, w jakich przyjdzie nam grasować w trzeciej części nowej serii o Agencie 47.

Hitman 3 zadebiutuje już za niewiele ponad tydzień – nic więc dziwnego, że o grze robi się coraz głośniej. Po wcześniejszych przeciekach twórcy cyklu ujawniają oficjalną listę lokacji. O tym, że łysy zabójca trafi do Dubaju, Anglii z czasów wiktoriańskich i chińskiego Chongqing, wiemy już od pewnego czasu. Teraz ów „rozkład jazdy” zostaje uzupełniony o Berlin, winnice Mendozy w Argentynie oraz Karpaty na terenie Rumunii.

Jeśli chodzi o inne ciekawe informacje dotyczące nowej odsłony Hitmana, ostatnio pisaliśmy o szczegółach dotyczących trybu VR w grze. Wydanie przeznaczone do wirtualnej rzeczywistości nie zaoferuje nowych treści, a jedynie umożliwi wykonywanie misji z wszystkich odsłon trylogii w googlach PlayStation VR. To na pewno będzie niecodzienne doświadczenie.

Premierę Hitmana 3 ustalono na 20 stycznia. Od tego dnia w skradankę zagramy na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One i Series S/X. Planowana jest też wersja na Switcha, ale jeszcze nie jest znana data jej debiutu. Co dotyczy wydania na pecety, kilka miesięcy temu ujawniono wymagania sprzętowe gry. Ponadto wiadomo, iż tytuł będzie rocznym ekskluzywem dla Epic Games Store.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się