Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hitman 3 – zobaczcie trailer z wersji VR

Po sieci hula kolejny materiał z nowego Hitmana. Tym razem możemy rzucić okiem na fragmenty rozgrywki w trybie VR.

Od kilku miesięcy wiadomo, że Hitman 3 – jak i dwie poprzednie odsłony trylogii o łysym zabójcy – doczeka się wydania VR. Tryb zostanie udostępniony w dniu premiery skradanki, a więc 20 stycznia 2021. Aby bawić się w Agenta 47 w wirtualnej rzeczywistości, będziemy musieli zaopatrzyć się w PlayStation VR. Na koncie IGN.com na YouTube pokazano filmik, który pokazuje gameplay z wspomnianej wersji.

Tryb nie zaoferuje nowej zawartości, a jedynie umożliwi wykonywanie misji z trylogii w googlach VR. Podstawową różnicą jest oczywiście perspektywa: do tej pory akcję w Hitmanie mogliśmy obserwować w trzeciej osobie, a teraz będzie to FPP. Skradanka w wirtualnej rzeczywistości wygląda zachęcająco – wcielenie się w łysego zabójcę w VR będzie niewątpliwie niecodziennym doświadczeniem.

Jeśli chodzi o inne informacje dotyczące planów IO Interactive, to warto przypomnieć, że pod koniec 2020 studio poinformowało o pracach nad nową produkcją o roboczym tytule Project 007. Jej główną postacią będzie James Bond. Na razie nie wiadomo, na jakie platformy trafi ta gra i na kiedy planowana jest jej premiera.

Hitman 3 zadebiutuje 20 stycznia na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One i Series S/X. Fani będą mogli również liczyć na kieszonkową wersję tytułu – w planach jest bowiem wydanie „trójki” na Nintendo Switcha. Dokładnej daty premiery na przenośną konsolę nie ogłoszono.

Dawno temu – bo jeszcze w sierpniu – ujawniono natomiast wymagania sprzętowe skradanki. Oprócz tego wiadomo, że nowy Hitman na pecety będzie rocznym exclusive’m dla Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się