Hideo Kojima w Polsce! Twórca Death Stranding publikuje zdjęcia z Warszawy

0 komentarzy

Do premiery Death Stranding pozostał jeszcze miesiąc, a Hideo Kojima jeździ po świecie promując swoje nowe dzieło. Deweloper pojawił się również w Warszawie, choć cel jego wizyty nie został ujawniony.

Hideo Kojima odwiedził niedawno Rosję, gdzie na jednej z imprez poświęconych grom przedstawił osobiście Death Stranding. Teraz, ku zaskoczeniu polskich graczy, pojawił się w Warszawie, lecz nie zdradził, po co tak właściwie odwiedził Polskę. Być może, Hideo Kojima weźmie udział w spotkaniach promujących nową grę, choć równie dobrze Warszawa może być jedynie kolejnym przystankiem w podróży.

Jakby nie było, samo pojawienie się Kojimy w naszym kraju promuje Death Stranding w Polsce. Deweloper wrzucił na Twittera zdjęcia z naszej stolicy:

Przypominamy, że data premiery Death Stranding została zaplanowana na 8 listopada 2019 roku, tylko na PlayStation 4. Poniżej wrzucamy zwiastun z polskim dubbingiem:

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się