Tak wygląda nowa Pinhead. Pierwsze zdjęcia z rebootu Hellraisera

Hellraiser Wysłannik piekieł na pierwszych zdjęciach z produkcji
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Kampania promocyjna nowej wersji filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł trwa w najlepsze. Udostępniono nowe zdjęcia z produkcji.

Portal Entertainment Weekly zaprezentował pierwsze ujęcia z rebootu klasycznego Hellraisera. Przy okazji twórcy ujawnili, że nie zamierzali kopiować rozwiązań zastosowanych już w kultowej pierwszej wersji filmu:

„To co Doug Bradley zrobił z tą postacią jest już ikoniczne. Nie chcieliśmy naśladować Douga Bradleya, uznaliśmy, że to byłoby niemożliwe. Będzie cierpienie, ale to, czego Pinhead pragnie, widzowie mogą odebrać nieco inaczej”.

zc

Krótki teaser ukazał nam już, jak zapowiada się Pinhead w reboocie produkcji, lecz wizerunek postaci nie był jeszcze zbyt wyraźny. Dziś możemy przyjrzeć się bohaterowi – czy raczej bohaterce – nieco bliżej. W nowej wersji Pinhead ma twarz aktorki Jamie Clayton. Pierwsze zdjęcie z portalu Entertainment Weekly jest wprawdzie dość ciemne, ale już na nim widać, że postać potrafi wzbudzić przerażenie:

Oprócz Jamie Clayton na ekranach pojawią się także Goran Višnjić, Hiam Abbass, Selina Lo, Brandon Flynn oraz Adam Faison. Za kamerą stanął David Bruckner, zaś twórca oryginalnej wersji, Clive Barker, został producentem tytułu.

Reboot filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł zadebiutuje już 7 października 2022 roku. Polscy widzowie prawdopodobnie będą mogli zobaczyć produkcję na platformie Disney+.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie