Reboot Hellraisera rusza z promocją. Jest data premiery i krótki teaser

Hellraiser Wysłannik piekieł - teaser rebootu zapowiada datę premiery
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Wreszcie możemy zobaczyć, jak prezentuje się nowa wersja Pinheada. Pokazano już teaser filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł.

Możemy już po raz pierwszy zobaczyć, jak zapowiada się reboot kultowego dla wielu widzów filmu. Nowy materiał ujawnia m.in., jak wygląda najbardziej chyba znana postać z produkcji, czyli Pinhead. Być może to zamknie usta krytykom, którzy nie zawsze kulturalnie przyjęli decyzję o obsadzeniu w tej roli aktorki Jamie Clayton. O ile Doug Bradley rzeczywiście jest ikonicznym już aktorem wcielającym się w androgynicznego bohatera, to nowa twarz zdecydowanie pomoże odświeżyć całą franczyzę.

Gdy informowaliśmy o kategorii wiekowej przyznanej produkcji, nie wiadomo było jeszcze, kiedy film trafi na ekrany. Data premiery pojawiła się jednak wraz z teaserem. Całość zadebiutuje już 7 października 2022 roku. Jako że reboot powstaje na potrzeby Hulu, polscy widzowie prawdopodobnie zobaczą go na platformie Disney+.

Jak wygląda nowy Hellraiser: Wysłannik piekieł? Krótki teaser zapowiadający datę premiery oraz ukazujący pierwszy rzut oka na główną postać zobaczycie poniżej. W najbliższym czasie możemy się za to spodziewać nieco obszerniejszego zwiastunu.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie