Pinhead powraca. Nowy Hellraiser na pierwszym dłuższym zwiastunie

Hellraiser - nowy film na pierwszym długim zwiastunie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Platforma Hulu zaprezentowała zwiastun nadchodzącego filmu Hellraiser. Jak zapowiada się nowa historia w świecie Wysłannika piekieł?

Już wcześniej mogliśmy przekonać się, jak wygląda Jamie Clayton w ikonicznej roli Pinheada – czy też raczej Pinhead, jako że w znaną postać wcieli się tym razem aktorka. Dziś natomiast mamy szansę przekonać się, czego można oczekiwać po produkcji. Należąca do koncernu Disneya platforma Hulu zaprezentowała bowiem pierwszy pełny zwiastun filmu, który wbrew dotychczasowym informacjom nie jest jednak rebootem ani remakiem, ale odrębną historią osadzoną w uniwersum Hellraisera.

W opisie zwiastunu serwis streamingowy nakreślił też fabułę nowej produkcji. W filmie poznamy historię młodej kobiety zmagającej się z uzależnieniem. Pewnego dnia w jej ręce wpada starodawne pudełko, za pomocą którego można przyzwać Cenobitów, sadystyczne postaci z innego wymiaru. Platforma nie podała, kto wcieli się w główną rolę; po kolejności członków obsady można się jednak spodziewać, że będzie to Odessa A’zion. Oprócz niej na ekranach pojawią się też: wspomniana już Jamie Clayton oraz Adam Faison, Drew Starkey, Brandon Flynn, Aoife Hinds, Jason Liles, Yinka Olorunnife, Selina Lo, Zachary Hing, Kit Clarke, Goran Višnjić i Hiam Abbass.

Jak na razie nie ma jeszcze pewności, gdzie polscy fani serii Hellraiser będą mogli obejrzeć nowy film. Platforma Hulu należy wprawdzie do koncernu Disneya, a jej dotychczasowe produkcje – w tym choćby nowy Predator – rzeczywiście debiutowały w Europie na Disney+. Można zatem liczyć na to, że i w tym przypadku sytuacja się nie zmieni. O wszystkim przekonamy się najpóźniej w okolicach premiery, którą wyznaczono na 7 października; tymczasem poniżej znajdziecie obiecany zwiastun:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie