Raj dla „stópkarzy”. Na Steam zadebiutował „symulator pozowania ze stopami”

HAELE 3D to nowa gra na Steam, która jest rajem dla
Newsy PC

HAELE 3D, bo o tym mowa, to nie do końca gra, ile bardziej oprogramowanie. Powstałe w sensownym celu, ale niestety już widzę miliony sposobów, na które gracze będą korzystać z niego niezgodnie z przeznaczeniem.

Jeżeli macie specjalny pociąg do wiadomej części ciała – nowy program na Steam z pewnością może wydać się spełnieniem Waszej każdej fantazji. W końcu rzadko kiedy możemy poświęcić parę godzin z życia, aby stworzyć, ułożyć i ostatecznie zrobić zdjęcia… stopom. Coś jak najbardziej dopracowany symulator tworzenia postaci w historii gamingu, ale nie stworzycie w nim postaci, a ich same dolne odnóża.

HAELE 3D – Feet Poser Pro to coś w stylu „symulatora pozowania ze stopami”, ale nie jest to gra stricte. Jasne, będzie dostępny na Steam i do tego już teraz można ściągać jego demo (dlatego właśnie o tym piszę), ale to bardziej oprogramowanie. Jego docelowym odbiorcą mają być różnego rodzaju artyści, jak np. malarze, rysownicy, animatorzy czy graficy 3D.

HAELE to wszechstronna aplikacja do modelowania i personalizacji stóp 3D. Jest to łatwe w użyciu narzędzie referencyjne do anatomii stóp dla artystów, z szeroką paletą szczegółowych opcji i animacji, aby stworzyć stopy, których potrzebujesz, czy to bardzo realistyczne, czy stylizowane. Zmieniaj pozy, oświetlenie, materiały, kolory i wiele więcej.

– czytamy w opisie produktu na Steam

No… uff – teraz ma to sens. Oczywiście już teraz da się zauważyć bardzo wszechstronne wykorzystanie apki niezgodnie z przeznaczeniem. W istocie mam wrażenie, że po premierze program może przyciągnąć większą liczbę fetyszystów niż artystów. Premiera HAELE 3D już 26 czerwca 2023 roku.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie