Rockstar przygotowuje się do kolejnego pokazu GTA VI. W końcu konkretne materiały?

GTA VI wkrótce z konkretnymi materiałami | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Zwiastun GTA VI przebił rekordy popularności, ale nie był zbyt konkretny. Być może Rockstar Games chce pokazać fanom coś bardziej konkretnego?

Pierwsze oficjalne screeny, oficjalna okładka gry a do tego data premiery – to wszystko może wkrótce zaszczycić swoją obecnością fanów serii Grand Theft Auto, którzy nie mogą doczekać się na informacje o GTA VI. A przynajmniej na to wskazują ostatnie działania Rockstara.

GTA VI okazało się hitem już przy okazji zapowiedzi, więc nikogo chyba nie dziwi, że twórcy nie spieszą się z ujawnianiem nowych materiałów. Skoro sam zwiastun bije rekordy popularności, to znaczy, że gracze poczekają. W końcu mogą nie tylko oglądać ten sam materiał dziesiątki razy i szukać w nim kolejnych ciekawostek, ale społeczność szybko wzięła sprawy w swoje ręce.

Tym razem jednak do konkretnego ruchu może przygotowywać się Rockstar Games. Firma już w przyszłym tygodniu (16 maja, aby być dokładnym) przeprowadzi sprawozdanie finansowe. To jednocześnie idealny moment, aby wywołać trochę zamieszania wokół siebie i przykuć uwagę inwestorów. W teorii możemy więc dostać konkrety związane z nową grą z cyklu.

Ale jakie to konkrety? Tego niestety nie wiemy, choć wszystko wskazuje na co najmniej cztery oficjalne screeny, okładkę gry, a nawet datę premiery. Firma zaktualizowała swoją oficjalną stronę o sekcję GTA VI, a w danych witryny pojawiły się linki do nieaktywnych jeszcze obrazków. Co więcej, Rockstar wyczyścił swojego Instagrama. Gdy deweloperzy zrobili to już raz wcześniej, dostaliśmy zapowiedź gry.

Źródło: The Gamer

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie