GTA V na PS5 i Xbox Series na premierowym zwiastunie. Przynajmniej muzyka ładna

GTA V - grafika
PS5 Xbox Series Xbox Series S

W sieci pojawił się zwiastun odświeżonego wydania GTA V na PS5 i Xbox Series. Utwierdza on w przekonaniu, że grafika wrażenia na nikim już raczej nie zrobi.

Zwiastun jest bardzo przyjemny, dobór muzyki cieszy ucho, ale… to nadal prawie to samo GTA V, w które graliśmy na PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Rockstar oczywiście nieco podrasowało grafikę, ale nie spodziewajcie się zupełnie nowego doświadczenia.

Nie samą oprawą gracz jednak żyje. Rockstar Games wykorzystało potencjał szybkich dysków SSD nowych konsol. Pierwsze testy na PS5 wskazują, że piąte GTA wczytuje się na najnowszym sprzęcie Sony zdecydowanie szybciej względem wersji gry na PS4. Nie znamy jeszcze szczegółów działania produkcji na konsolach Xbox, ale różnica we wczytywaniu również powinna być zdecydowanie zauważalna.

Poniżej znajdziecie porównanie oprawy gry na różnych platformach. Jak już wspominałem, ogromnych różnic nie ma.

Odnowione wydanie piątego Grand Theft Auto jest już dostępne na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. W tym miejscu znajdziecie instrukcję przenoszenia swoich zapisów i postaci z GTA Online do nowej wersji gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie