Rockstar szykuje coś interesującego dla fanów GTA. Nowe szczegóły
Przestępcze życie w Los Santos rozkwitnie jeszcze bardziej.
Pod koniec maja otrzymaliśmy pierwsze informacje o nadchodzącym dodatku GTA Online: Dozbrojenie. DLC otrzymamy w czerwcu, lecz póki co Rockstar nie podaje konkretnej daty premiery, dzieląc się jednak nowymi konkretami na temat nadciągającej zawartości.
Gwoździem programu będą tutaj podziemne bunkry, które będziemy mogli sobie kupić. To jednak dopiero początek atrakcji!
Do wymagających działań taktycznych w terenie handlarze bronią wykorzystują mobilne centra operacyjne (MCO), które do niedawna były domeną jedynie wyszkolonych zabójców i reżimów straszących cały świat bronią atomową. To ruchome centrum dowodzenia można trzymać w bunkrze, a jego modułowa budowa pozwala łatwo dołączyć do niego warsztat pojazdów i uzbrojenia, luksusowe kwatery i stanowisko dowódcy. Dodatkowo umożliwia ulepszanie i modyfikację arsenału oraz pojazdów bojowych (w tym wieżyczek dla MCO obsługiwanych przez Wasz zespół). Te wszystkie możliwości są na wyciągnięcie ręki, podczepione do ciężarówki – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.
Wraz z DLC Dozbrojenie, w GTA Online pojawi się również nowa klasa pojazdów do kupienia i modyfikacji – pojazdy bojowe. Dostępne są m.in. w pełni amfibijne bojowe wozy piechoty uzbrojone w działo i mobilne naczepy przeciwlotnicze.
Rockstar zaznacza, że bunkry pozwalają nie tylko wytwarzać towar na sprzedaż, ale także prowadzić badania nad wachlarzem opcjonalnych ulepszeń, w tym niestandardowymi modyfikacjami uzbrojenia, zabójczym wyposażeniem pojazdów bojowych i przerażającymi ulepszeniami mobilnego centrum operacyjnego.
Poniżej możecie zerknąć na kilka nowych screenów z GTA Online: Dozbrojenie: