GTA Online po raz kolejny z bonusami i zachętą od Rockstar, by zajrzeć do Los Santaos

Was to przekonuje, by jeszcze raz odpalić sieciowy tryb GTA V?

Niektórzy gracze są już znużeni ciągłym dokładaniem do GTA Online mało znaczących klocków, inni z niecierpliwością czekają nawet na najmniejsze nowości. Zaliczcie się do drugiej grupy? Włączajcie zatem grę i zajrzyjcie do Warstock Cache & Carry, gdzie dostępny jest już Buckingham Pyro, którego charakterystyczny, dwubelkowy kadłub wyposażono w silnik odrzutowy i dwa karabiny maszynowe.

Oprócz tego w warsztacie wewnątrz hangaru można dodatkowo sięgnąć m.in. po rakiety z namierzaniem, nowe oznaczenia oraz ulepszenia pancerza, silnika i sterowności.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Tradycyjnie już, Rockstar przygotował premie oraz zniżki. Do 16 października obowiązywać będą nowe premie, dzięki którym zarobicie trochę dodatkowej gotówki i reputacji. Podwójne nagrody GTA$ i RP można zgarniać za najnowszy tryb adwersarza w GTA Online, czyli odrzutowego, inspirowanego Zdobywaniem Powietrznego kuriera. Oprócz tego deweloper zaprasza do skakania na spadochronie w sam środek akcji w Walce zmechanizowanej, która w tym tygodniu także warta jest dwa razy więcej GTA$ i RP.

W najbliższych dniach obowiązuje ponadto bonus 25% do szybkości badań i produkcji w bunkrze oraz działalności wytwórni z aktualizacji Motocykliści.

Do 16 października obowiązują też zniżki 25% na hangar 3499 przy Forcie Zancudo i bunkier przy złomowisku Thomsona. Taki sam rabat dostaniemy na renowacje bunkra.

Inne propozycje:

  • Ultralight – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)
  • Voltic Rocket – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)
  • Lampadati Tropos Rallye – zniżka 25%
  • Opancerzona Kuruma – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)
  • Ulepszenia Benny’ego – zniżka 25%

Do 16 października skorzystamy również z:

  • Kaskaderski wyścig premium – „Raton” (dla superaut)
  • Próba czasowa – „Kanion Raton”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.