Do GTA Online trafiło UFO i groza. Rozpoczęło się Halloween w Los Santos

GTA Online z Halloweenowym wydarzeniem. Mnóstwo nowości
Newsy PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

GTA Online zyskało właśnie nową aktualizację, która tym razem skupia się na halloweenowych wydarzeniach. Jest sporo nowości, w tym uwielbiany tryb gry.

Rockstar Games nie przestaje wspierać GTA Online, które zarabia krocie. Aby przytrzymać graczy dłużej przy hitowej produkcji, raz na jakiś czas możemy zabawić się w sezonowych wydarzeniach. Eventy Halloweenowe nie są niczym nowym, bo gra dostaje je praktycznie co roku. Tym razem jest tak samo, ale mamy parę nowości.

Główny akcent tegorocznego Halloween postawiono na UFO. Dobra, ja wiem, co myślicie – kosmici i GTA nie są niczym nowym, a stosowne easter eggi dało się odkryć również w kampanii. Teraz jednak aktywność nawiedziła tryb Online. Gracze mogą spotkać pozaziemskie latające spodki w całym Los Santos. Za robienie im zdjęć zostaniemy nagrodzeni sporą sumą pieniędzy.

Prócz tego deweloperzy przygotowali nowe ozdoby rozsiane po całym mieście. Mowa oczywiście o halloweenowych dyniach, jack-o-lanterns. Jeśli znajdziemy ich 10, dostaniemy nagrodę, a gdy zrobimy to w ciągu zaledwie jednego dnia – możemy liczyć na jeszcze więcej dobroci. Spokojnie, nie musicie biegać po mieście w poszukiwaniu dyniek, bo twórcy dodali nowy samochód, Ubermacht Rhinehart. Za samo zalogowanie się do gry możemy otrzymać specjalną maskę. Tych do zdobycia mamy jeszcze dwie, a każda stanowi nagrodę za inną aktywność.

Ponadto powraca uwielbiany halloweenowy tryb gry w “slashera”. Jeden gracz dostaje shotguna i musi ścigać resztę, wyposażoną wyłącznie w latarki. Jeżeli ktoś przetrwa 3 minuty, również otrzymuje broń i dołącza do mordercy. Do tego zestaw nowych playlist i parę pobocznych aktywności.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie