Prezenty na Walentynki w GTA Online. Nowa aktualizacja już jest

GTA Online aktualizacja Walentynkowa
PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

GTA Online dostało właśnie nową aktualizację na Walentynki. Znajdziemy w niej trochę nowości, a w tym darmowe ubrania i nowe samochody!

Rockstar zachęca do spędzenia Walentynek ze swoją drugą połówką w GTA.

GTA Online z nową aktualizacją

Rockstar Games niby niedawno potwierdziło, iż GTA VI znajduje się w produkcji. Fani raczej muszą jeszcze długo poczekać na ewentualną premierę. Do tej pory wielu z nich regularnie odwiedza tryb Online z „piątki”.

I tym razem mamy do tego całkiem fajny pretekst. Do GTA zawitała właśnie najnowsza, Walentynkowa aktualizacja. W jej ramach przewidziano sporo atrakcji, ale zacznijmy może od darmowych rzeczy, a trochę ich jest.

Każdy może odebrać kolejne malowania broni charakterystyczne pod względem kolorystycznym dla święta zakochanych. W Ammu-Nation zdobędziemy darmowego Gusenberga, natomiast entuzjaści mody także znajdą coś dla siebie. Wszystkie ubrania z aktualizacji Masakra w dniu Św. Walentego są za darmo. Do tego, w ramach zalogowania się do gry, odbierzemy koszulkę „Liczne żony Alfredo Smitha”.

W ramach serii wyścigów ulicznych możemy wygrać Albany Roosevelt, który wydaje się żywcem wyciągnięty z muzeum. Jeżeli wolicie nieco „nowocześniejsze” auta – do gry zawędrował Gallivanter Baller ST.

W ramach nowych atrakcji przewidziano interesujący tryb Do grobowej deski, w którym dwójka graczy ma jedno życie. Do tego mamy specjalny wariant drużynowego deathmatchu Postrzelony ślub ze strzelbami. Dodano, rzecz jasna, sporo nowych nagród oraz podwójnych punktów za udział w licznych trybach gry. Ach, no i w Cayo Perico będziemy mogli wziąć udział w misji kradzieży różowego diamentu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie