Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – realna wersja samochodu Banshee sprzedana

I to nie pierwszy raz. Auto, które zna każdy fan GTA 5, ponownie zmieniło właściciela.

Jak informuje serwis Rockstar Intel, prawdziwa wersja samochodu Banshee ponownie została sprzedana. Zacznijmy jednak od początku… Bravado Banshee to sportowe auto, które znamy z GTA 5. Rockstar stworzył je na bazie Dodge’a Vipera i co ciekawe, w 2012 roku samochód został odtworzony w realnym świecie, na zlecenie dewelopera, przez salon tuningowy West Coast Customs. Twórcy GTA 5 postanowili, że prawdziwy Banshee będzie nagrodą w loterii.

Tak auto trafiło w 2012 roku do 56-letniej kobiety, która wygrała samochód po tym, jak jej wnuk użył jej karty kredytowej, aby zamówić Grand Theft Auto V w przedsprzedaży, co automatycznie wciągnęło ją do loterii. W 2015 roku kobieta sprzedała samochód za 80 tys. dolarów i jak zaznaczała, nigdy nie wcisnęła gazu do dechy, ponieważ nie kręciły jej duże prędkości. Banshee okazał się po prostu niepraktyczny w codziennym życiu.

Teraz samochód ponownie został wystawiony na sprzedaż przez Texas Hot Rides i szybko znalazł nowego nabywcę, który wyłożył 62,991 dol. Jak zatem widzicie, auto zostało sprzedane o wiele  taniej niż zostało kupione.

Tak prezentuje się prawdziwy Banshee z GTA 5

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%