GTA 5 z fantastycznym dodatkiem od fana. Nowa fabuła i postacie AI, z którymi swobodnie porozmawiasz

GTA-5-mod-dodatek
Newsy PC

GTA 5 doczekało się bardzo ciekawej modyfikacji, dzięki której wcielimy się w policjanta z Los Santos. Na swojej drodze spotkasz postacie niezależne obsługiwane przez sztuczną inteligencję.

Mody do GTA to temat rzeka, lecz ten wprowadza niemały powiew świeżości. Wszystko dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, dzięki której żegnamy linie dialogowe i skrypty podczas rozmów z NPC. Ale od początku, ponieważ jest coś jeszcze – zupełnie nowa misja fabularna.

GTA 5 – zostań policjantem w Departamencie Policji Los Santos (LSPD)

Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego w GTA 5, możecie sięgnąć po fanowski dodatek Inworld Sentient Streets – AI Story Mode. Wcielamy się tutaj w funkcjonariusza policji LSPD i poznajemy całkiem nową historię, niezależną od głównego wątku fabularnego GTA 5. Na początku wybieramy jednego z trzech partnerów, z którym będziemy bujać się radiowozem po mieście. Każdy z nich ma unikalne i niepowtarzalne cechy.

Najfajniej prezentuje się sprawa rozmów z napotkanymi postaciami niezależnymi.

NPC w tym modzie są obsługiwane przez ponad 30 modeli AI, które pozwalają graczom prowadzić otwarte rozmowy w czasie rzeczywistym z ekscentrycznymi członkami kultu, przebiegłymi policjantami i niczego niepodejrzewającymi cywilami.

Autor moda zapewnia również, że dostajemy swobodę w dokonywaniu decyzji oraz tego, jak prowadzimy śledztwo. Możemy stosować perswazyjne taktyki i innowacyjne strategie, aby wydobywać krytyczne informacje od przestępców. Jeśli chcesz, możesz nawet pójść ścieżką korupcji, przyjmując łapówki. Nasz główny bohater jest jednak szanowanym i prawym policjantem, zatem konszachty z przestępcami nie umkną uwadze partnera, co może mieć trwałe konsekwencje.

Na drugiej podstronie gameplay z nową historią, zarys fabuły i link do pobrania

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie