GTA 5 z fantastycznym dodatkiem od fana. Nowa fabuła i postacie AI, z którymi swobodnie porozmawiasz

GTA-5-mod-dodatek
Newsy PC

Dodatek wprowadza do GTA 5 nową fabułę, na której rozwiązanie mamy trzy “growe” doby.

Jak czytamy na stronie moda, narracja podąża za śmiercionośnym kultem znanym jako The NihilAIsts, który dąży do przejęcia kontroli nad Los Santos. Kultyści są przekonani, że żyją w wirtualnym świecie i czczą niewidzialną sztuczną inteligencję jako swojego boga. Gdy narasta chaos z bezkarnymi zbrodniami sekty i skorumpowanymi urzędnikami, ty i twój partner stajecie się ostatnią nadzieją na pokrzyżowanie ich diabolicznego planu. W ciągu trzech intensywnych dni wchodź w interakcje z ekscentrycznymi członkami kultu, przebiegłymi policjantami i niczego niepodejrzewającymi cywilami, ścigając się z czasem, aby odkryć prawdę.

Jeśli chodzi o wspomnianą sztuczną inteligencję, postacie niezależne są tutaj obsługiwane przez silnik postaci Inworld AI z głosami ElevenLabs. Inworld AI jest alternatywą dla ChatGPT i pozwala twórcom gier wyjść poza drzewa dialogowe.

Mod jest dostępny do pobrania pod tym adresem.

https://www.youtube.com/watch?v=cu4g743ONoo
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie