Gry za darmo do ogrania dla posiadaczy Xbox. Trzy interesujące tytuły

Gry za darmo do sprawdzenia na Xbox. Trzy intrygujące pozycje
Newsy Xbox Series XOne

Nowe gry za darmo do sprawdzenia ucieszą fanów dwóch, a w teorii nawet i trzech sportów. Xbox tym razem stawia na walkę, walkę i… wyścigi.

Xbox przedstawił kolejną edycję swojego cyklicznego programu Xbox Free Play Days, w ramach którego posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować parę gier przez weekend. Teraz dostajemy trzy pozycje, które bardzo dobrze pasują do weekendowego odstresowania się przed ekranem.

Xbox Free Play Days – gry za darmo na weekend:

  • Descenders
  • Dragon Ball FighterZ
  • WWE 2K23

Listę otwiera nam Descenders, czyli wyjątkowo dobrze przyjęta pozycja o rowerowym sporcie ekstremalnym, downhill’u. Gracze wcielą się w rowerzystę, który z zawrotną prędkością zjeżdża przez lasy, niziny, tereny zabudowane i inne atrakcyjnie wyglądające lokacje. Mapa jest proceduralnie generowana, więc nie ma miejsca na nudę.

Kolejne weekendowe propozycje od Xboksa to dwie bijatyki, choć niekoniecznie do siebie podobne. W Dragon Ball FighterZ jako bohaterowie uwielbianego serialu będziemy naparzać się między sobą. Z kolei WWE 2K23 to utrzymana jednak w nieco bardziej realistycznych klimatach gra traktująca o potyczkach zawodników WWE. Jest więc dużo sportu, ale są wakacje, więc niech będzie, że akurat pasuje. Pozycje ogracie do niedzieli 6 sierpnia. Warto też wspomnieć o tym, że każda z dostępnych do sprawdzenia gier została przeceniona. Oznacza to, że jeżeli bardzo się z nią polubicie, możecie od razu kupić ją taniej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie