Gry za darmo na weekend. Możesz sprawdzić 4 tytuły nie wydając kasy

Propnight
Newsy PC Xbox Series XOne

Posiadacze komputerów PC oraz konsol Xbox mogą w ten weekend pograć za darmo m.in. w Destiny 2: Królowa-Wiedźma.

Kto nie ma growych planów na weekend, może przez najbliższe dni pobawić się za darmo przy kilku tytułach. Największy z nich to Destiny 2: Królowa-Wiedźma. Jak wiadomo, podstawka Destiny 2 jest darmowa, ale dodatki już nie. Dlatego cieszy, że Królową-Wiedźmę można sobie sprawdzić bez wydawania kasy. Tytuł udostępniono do przetestowania na Steam oraz konsolach Xbox (dla posiadaczy abonamentów Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate).

Posiadacze komputerów PC mogą ponadto pograć za free w Propnight, wieloosobowej morderczej grze w chowanego.

Na koniec jeszcze dwie gry na konsole Xbox. Oprócz wspomnianego dodatku do Destiny 2, posiadacze konsol Microsoftu mają szansę sprawdzić Bloodstained: Ritual of the Night oraz Dragon Ball: The Breakers (trzeba posiadać Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate):

Oto zwiastuny wszystkich wspomnianych gier:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie