Gry za darmo do sprawdzenia na PC, PlayStation i Xbox. 8 tytułów do wyboru

Sześć gier, których nie można przegapić. Hity czerwca, nie tylko Diablo IV
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ten weekend pozwoli nam sprawdzić za darmo m.in. Dead by Daylight, Frostpunk czy Rainbow Six Siege. Najwięcej darmowego grania czeka posiadaczy komputerów PC.

Dzisiaj piąteczek, zatem wiele osób na dłużej przysiądzie przed blaszakiem lub konsolą. Jeśli przeglądasz swoją kolekcję tytułów i na nic nie masz ochoty, może sprawdzisz coś, w co jeszcze nie grałeś? Oto produkcje do zabawy za free przez weekend.

Gry za darmo do sprawdzenia. Co wybierzesz?

Zacznę od tego, że wystartowała kolejna akcja Xbox Free Play Days. Oznacza to, że subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą potestować kolejne gry za darmo. W ten weekend czekają trzy tytuły. Ponadto mamy kolejne “darmowe weekendy na Steam”, czyli coś dla posiadaczy PC. Kto natomiast “pyka” na PlayStation 4 lub PS5, może skorzystać z darmowego tygodnia z Rainbow Six Siege.

Oto lista z darmowymi grami na weekend (lub dłużej) oraz linki do pobrania konkretnych tytułów:

Dajcie znać w komentarzach, które gry zamierzacie pobrać, albo które polecacie szczególnie, jeśli coś z powyższej listy macie już na swoim sprzęcie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie