Za darmo do ogrania na Steam dwie udane pozycje

Steam
Newsy PC

Nowe gry za darmo na Steam dostępne są przez określony czas. Warto jednak się tym zainteresować, bo mówimy o dwóch udanych pozycjach.

Z jednej strony większość z Was zapewne wciąż gra w Baldur’s Gate 3 (które niebawem trafi też na PS5 i Xbox!), a inni kończą aktualny sezon w Diablo IV czy ogrywają produkcje, które wyszły już wcześniej. Warto jednak zainteresować się nowym darmowym weekendem na Steam. Nawet jeżeli macie w co grać i wcale nie będzie Wam się nudzić w ten weekend.

Nowe gry za darmo dostępne na platformie Valve dostępne są już teraz. Niestety, nie będą wieczne, bo czasu na ich ogranie nie mamy wcale wiele. Jeśli jednak odpowiednio podzielimy czas, możemy całkiem solidnie je ograć (a być może nawet przejść jedną z nich?). Do 28 sierpnia do godziny 19:00 możecie testować bez opłat For the King i State of Decay 2.

Pierwsza z nich jest strategicznym RPG-iem, który przemówi przede wszystkim do największych fanów stołowych gier fabularnych. Co więcej, istnieje tu opcja kooperacji, więc warto z niej skorzystać i zaprosić do rozgrywki znajomych. Z kolei State of Decay 2 jest klimatyczną grą akcji łącząca postapokaliptyczny survival z żywymi trupami. Zdecydowanie warto, jeżeli akurat jesteście fanami takich klimatów.

For the King możecie kupić z aż 75% obniżką. Niestety, SoD2 nie zostało przecenione (chyba że zdecydujecie się na paczkę Complete Collection).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie