Nowe gry za darmo do odebrania. Lepiej nie przegapcie oferty za tydzień

Gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień potężna produkcja
Newsy PC

Epic Games Store rozdaje kolejne gry za darmo. Tym razem padło na dwie niezależne pozycje, ale za tydzień dostaniemy coś naprawdę wartego uwagi.

Jeżeli miałbym określić nową ofertę Epic Games Store, mógłbym użyć słowa: „recykling”. Obydwie produkcja można już było odebrać wcześniej, ale nie ma sensu narzekać. Jeżeli ktoś je przegapił, ma teraz idealny moment na ich przypisanie do konta. Warto, choć nie mówimy o jakiś gigantycznych pozycjach z segmentu AAA.

Nowe gry za darmo do odebrania

Pierwszą grą, którą odebrać możemy od wczoraj, jest Loop Hero. I w tym przypadku tylko ta sama gra wystarczy, aby budzić zainteresowanie. To doceniony taktyczny roguelike z elementami karcianki. Jeżeli aspekty wizualne to dla Was drugorzędna sprawa, a ponad wszystko cenicie grywalność, Loop Hero wydaje się idealną propozycją na spędzenie paru wieczorów. Dni też, nie żeby to miało jakieś znaczenie.

Z drugiej strony za darmo odbierzemy również Bloons TD 6. Brzmi jak coś, czego nie znacie? A to dziwne, bo mówimy o bardzo popularnej grze tower defense, w której jako kompania uroczych małpek uzbrojonych w nieco mniej urocze gnaty będziemy dbać o to, aby żaden wróg nie przedarł się przez linię oporu. Na Steam tytuł cieszy się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami graczy. Obecnie dostępne gry odbierzemy za darmo w tym miejscu.

Przy okazji Epic Games Store ujawnił kolejne gry, które odbierzemy już w następny czwartek. Za tydzień dostępne będzie Orwell: Keeping an Eye on You oraz Europa Universalis IV. O ile pierwsza z tych gier jest dość atrakcyjną utopijną grą, w którą wcielimy się w „Wielkiego Brata”, o tyle druga to w zasadzie legenda. Mało jest pozycji, które tak wciągająco i atrakcyjnie pozwalają nam na rozwój całego narodu przez setki lat jego historii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie