Gry z PS Plus czerwiec 2023 dadzą nam w kość. To nie będzie łatwa przeprawa do platyny

PS-Plus-logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

6 czerwca zacznie obowiązywać oferta PS Plus czerwiec 2023. A w niej trzy kolejne gry na PS5 oraz PlayStation 4, które… charakteryzują się dosyć trudnymi platynami.

Osoby, które lubią wyciskać z każdej gry ostatnie soki, nie będą miały łatwo z ofertą PS Plus czerwiec 2023. Tytuły z nowej oferty są dosyć wymagające, jeśli chodzi o zbieranie trofeów. Jeśli polujesz na pucharki, a kończy się Tobie abonament, pamiętaj o promocji w PS Store. Wszystkie progi Plusa można tam kupić taniej o 1/4 ceny. A jeśli doładujesz portfel tańszymi kartami, zyskasz jeszcze więcej.

Zadbaj o przedłużenie PS Plus w dobrej cenie

W PlayStation Store wszystkie wersje subskrypcji PS Plus, a więc Essential, Extra oraz Premium, możesz kupić w obecnej promocji o wiele taniej. Zanim skoczysz na zakupy, zaopatrz się w tanie doładowania:

  • 159 zł za rok PS+ Essential (zamiast 180 zł w obecnej promocji PS Store) – należy kupić karty 1x140PLN oraz 1x50PLN. Zapłacisz 159 zł z groszami i doładujesz portfel na kwotę 190 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze niemal 10 zł w portfelu.
  • 251 zł za rok PS+ Extra (zamiast 300 zł w obecnej promocji PS Store) – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 1x200PLN oraz 2x50PLN. Za trzy zapłacisz 251 zł z groszami.
  • 305 zł za rok PS+ Premium (zamiast 360 zł w obecnej promocji PS Store) – wybierz karty 1x200PLN, 1x140PLN oraz 1x25PLN. Za wszystkie zapłacisz 305 zł, a doładujesz portfel na kwotę 365 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze kilka złotówek w portfelu.
PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

PS Plus czerwiec 2023 – gry z oferty i zdobycie platyny

Serwis truetrophies sprawdził, co z trofeami w grach z oferty PS+ na czerwiec. Dobra informacja jest taka, że wszystkie trzy tytuły nie posiadają pucharków, które moglibyśmy pominąć. Jednak mimo to będzie ciężko. Mogłoby się wydawać, że najmniejsza gra oferty, Trek to Yomi, nie wymęczy nas pod tym względem. Rozgrywka jest stosunkowo łatwa, ale żeby zdobyć wszystkie trofea, musimy skończyć grę na różnych poziomach trudności. Dochodzą do tego różne zakończenia przygody, które też należy zaliczyć, by sięgnąć po platynę. Jednak jest to platyna najszybsza. Jak szacuje wspomniany serwis, powinniśmy ją oglądać po około 15 godzinach obcowania z grą.

Gorzej jest w przypadku pozostałych gier czerwcowej oferty PlayStation Plus. W przypadku symulatorów oraz gier sportowych, platyna zazwyczaj wymaga poświęcenia wielu godzin. Szacunkowo, najwyższe trofeum w NBA 2K23 zdobędziemy w najmniej 50 godzin, a przy Jurassic World Evolution 2 zajmie to nawet 70 godzin.

W przypadku symulatora koszykówki, musimy zagrać w każdym trybie, wygrywać masę meczów i osiągać przy tym dobre wyniki. Co do dinozaurów, tutaj czeka na nas mnóstwo mniejszych i większych wyzwań. Z pewnością będzie co robić.

Pozostaje pytanie – czy na pewno grasz po to, by wyciskać z gier platyny? Jestem ciekaw, ile takich pucharków masz już na swoim koncie. Daj znać w komentarzach.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie