Gray Zone Warfare na nowym trailerze. Nadciąga świetna strzelanka

Gray Zone Warfare
Newsy PC

Gray Zone Warfare to bardzo ciekawy, taktyczny FPS, który powoli zmierza na pecety. Gra jest przedstawicielem gatunku extraction shooter i przypomina nieco Destiny 2. W sieci pojawił się nowy trailer produkcji Madfinger Games, który skupiony jest na samej rozgrywce. Sprawdźcie, jak prezentować się będzie zabawa w tej interesującej grze.

Nowy trailer Gray Zone Warfare przedstawia gameplay

W internecie pojawił się kolejny materiał wideo z gry Gray Zone Warfare. Zaprezentowano w ten sposób trailer skupiający się na samej rozgrywce. Jak widać na załączonym filmiku, gra przyciągnie nie tylko rozbudowanym systemem taktycznym, ale również oprawą audiowizualną. Produkcja zapowiada się naprawdę świetnie.

Trailer znajdziecie poniżej:

Rozgrywka w nowym FPS będzie skupiona wokół rywalizacji wielu graczy w trybach online. Tłem fabularnym dla strzelanki jest fikcyjne państwo w południowej Azji, które zostało opuszczone przez ludność cywilną na skutek kwarantanny. Teraz rządzą tam wojskowe korporacje, mające interes w odkryciu tajemnic tego miejsca. Gracze wcielą się w żołnierzy frakcji i ruszą tym samym na pole bitwy.

Gra będzie wymagająca, czego przykładem jest choćby zaawansowany system dbania o życie i zdrowie naszej postaci. Zabraknie standardowego paska z punktami. W zamian za to otrzymamy zaawansowany system obrażeń, z którymi musimy radzić sobie w odpowiedni sposób. Lekki ból uśmieżymy tabletkami, w innym wypadku konieczny będzie bandaż, opaska uciskowa czy nawet nastawianie uszkodzonej kończyny. Ważnym elementem jest też przyjmowanie płynów czy unikanie promieniowania.

Premiera gry jest zapowiedziana na 2024 rok. Tytuł zostanie wydany tylko na PC, więc konsolowcy obejdą się smakiem. Czy taka produkcja zwróci waszą uwagę? Ja nie mogę się doczekać!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij: