Gra za darmo na Steam do odebrania. Magiczna kraina czeka

Black Desert
Newsy

Na Steam czeka kolejna gra za darmo. Tym razem możemy dodać do swojej biblioteki popularną grę MMO – Black Desert.

Kto zbiera darmówki, niech uderza na Steam, gdzie na wszystkich chętnych czeka Black Desert. Grę stworzyło studio Pearl Abyss i choć nie jest to jakiś mega git, tytuł zdobył dosyć szeroki rozgłos. Warto dodać, że grę w większości pozytywnie oceniono w recenzjach na platformie Valve, zatem można dać jej szansę.

Gra za darmo na PC – odbierz Black Desert

Tytuł można dodawać do biblioteki za darmo przez najbliższy tydzień, aż do 9 marca, godz. 19:00 czasu polskiego. Wystarczy przejść pod poniższy link:

I żeby nie było – to nie jest jakiś tam darmowy weekend, gdzie po kilku dniach grę zablokują na Twoim koncie. Kto doda ją do biblioteki we wspomnianym terminie, zatrzyma ją na zawsze.

Gra od Pearl Abyss to MMORPG z otwartym światem, który przenosi nas do uroczego świata fantasy. Tworzymy postać i w widoku TPP eksplorujemy klimatyczną krainę, którą rządzą dwa skłócone królestwa. Tytuł oferuje model walki charakterystyczny dla gier akcji – i miłą dla oka oprawę wizualną.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie