Gra na Steam zupełnie za darmo. Świetnie przyjęty tytuł

Gra za darmo i to na Steam - oto jak odebrać | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo i to w wersji na Steam to popularna i ceniona strategia 4X Endless Legend. Już teraz powiążcie konta, aby odebrać ten tytuł.

Jeżeli uważacie, że „za darmo to uczciwa cena”, pomysł celebracji Amplified 2024 brzmi jak najlepsza możliwa oferta, bo nie tylko dotyczy bardzo ciepło przyjętej gry, ale i takiej, w którą zagramy na Steam. Nim jednak do tego dojdzie, musimy zrobić parę kroków. Wyjaśnię Wam, jak zyskać cenioną strategię bez żadnych opłat.

Gra za darmo na Steam – jak odebrać Endless Legend?

Amplitude Studios świętuje właśnie 13-lecie swojej działalności. Z tej okazji odbywa się wydarzenie Amplified 2024, w ramach którego każdy może zupełnie bez opłat pobrać jedną z ich czołowych gier za darmo. Jest nią strategia 4X w klimatach fantasy, czyli Endless Legend. Warto zaznaczyć, że tytuł spotkał się z „bardzo pozytywnym” odbiorem graczy na platformie Steam, więc – jak wspominałem wcześniej – „za darmo to uczciwa cena” wydaje się tu wystarczającą zachętą.

Aby jednak pobrać tytuł, najpierw trzeba posiadać konto społeczności Amplifiers, które założymy w tym miejscu. Następnie trzeba udać się na stronę Endless Legend w tym miejscu, aby finalnie móc przypisać grę do konta. Musicie jednak pamiętać, aby zawczasu połączyć konto Amplitude z kontem na Steam. Wtedy gra zupełnie za darmo trafi do Waszych bibliotek.

Warto zaznaczyć, że gra oferowana jest w standardowej edycji. Jej ulepszona wersję kupicie na Steam za 376,28 zł. Jednak już normalna wersja umożliwi Wam pełną zabawę w tej strategicznej pozycji, w której nie tylko zajmiemy się rozwojem fantastycznej cywilizacji, ale i ochronimy jej dom.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie