Sprawdzaj za darmo mroczny FPS i przetrwaj masakrę

Luna-Abyss-demo-za-darmo
Newsy PC

Pobierajcie rozszerzone demo ciekawie zapowiadającego się shootera. Znajdziemy tutaj walkę typu bullet hell, tonę strzelania i elementy platformowe. To kolejna gra za darmo, którą możemy przetestować bez wydawania kasy.

Lubicie strzelanki typu DOOM Eternal, gdzie akcja nigdy się nie kończy i ciągle jesteśmy pod ostrzałem oraz presją wroga? Pora zatem pobierać za darmo demo mrocznego FPS-a w klimacie science fiction, gdzie zejdziemy do Otchłani i… obyśmy z niej kiedyś wyszli. Mowa o grze Luna Abyss, której premierę na PC, PS5 i Xbox Series zaplanowano na 2024 rok. Gra za darmo została udostępniona do sprawdzenia jedynie na komputerach i poniżej znajdziecie link do pobrania pliku.

Demo Luna Abyss. Gra za darmo do przetestowania

Przypomnę, że fabuła produkcji kręci się wokół odkrycia tajemnicy mimicznego księżyca oraz otchłani w jego czeluściach. Przemierzamy upadłą kolonię jako więzień imieniem Fawkes, a nasze poczynania obserwuje sztuczny strażnik o imieniu Aylin. Studio Bonsai Collective udostępniło całkiem nowy fragment gry. Akcja wersji demonstracyjnej rozgrywa się w głębinach Kanionu Sorrows, regionu na obrzeżach eksplorowanej Otchłani. To tutaj główny bohater rozpoczyna swoją pierwszą misję.

Deweloper obiecuje, że podczas ogrywania wersji demo weźmiemy udział w wysokooktanowej walce, ekscytującym przemierzaniu kolejnych lokacji i poznawaniu tajemniczych elementów historii.

Żeby uruchomić demo, potrzebny jest komputer z procesorem Intel Core i5-6600 (3.3 GHz) oraz kartą graficzną GeForce GTX 1050 Ti. Do tego 8 GB RAM na pokładzie oraz 13 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym. Jeśli posiadacie lepszy sprzęt, będziecie mogli zagrać w wyższych ustawieniach.

Wszystkich graczy zapraszamy do naszej sekcji „Gra za darmo„, gdzie znajdziecie sporo tytułów, które można sprawdzić lub przypisać do swojego konta na zawsze.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie