Za darmo możesz odebrać dziwną grę o wojnie. 200 tys. kluczy na Steam do rozdania

11-11-Memories-Retold gra za darmo
Newsy PC

Chcesz poznać historię dwóch żołnierzy walczących po przeciwnych stronach w I wojnie światowej? Gra 11-11 Memories Retold jest do zgarnięcia za darmo.

Bandai Namco organizuje rozdawnictwo gry 11-11 Memories Retold. Na pewno nie jest to tytuł dla wszystkich, ale… kto lubi narracyjne opowieści w klimacie wojennym, powinien być w siódmym niebie. Tytuł jest bardzo pozytywnie oceniany na Steam, a właśnie na tę platformę możesz zdobyć klucz.

Gra za darmo. Giveaway 11-11 Memories Retold

Bandai Namco ma 200 tysięcy kluczy Steam, na wspomnianą grę, do rozdania. Żeby zdobyć jeden z nich, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie firmy. Link podaję poniżej. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli teraz się zapiszesz na kluczyk, otrzymasz go dopiero 2 lutego. Wtedy kończy się giveaway i kody na grę będą rozsyłane. Tutaj pełny regulamin akcji.

Cóż to za tytuł? Jak możesz przeczytać w opisie na Steam, mamy do czynienia z poruszającą grą narracyjną.

11 listopada 1916 r. młody fotograf opuszcza Kanadę, aby dołączyć do zachodniego frontu w Europie. Tego samego dnia niemiecki technik dowiaduje się, że jego syn zaginął w akcji. Obaj chcą zachować człowieczeństwo i powrócić do tych, których kochają.

Opis gry ze Steam
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie