Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gothic II z nowym światem i świetnym dubbingiem. Zwiastun moda Kroniki Myrtany

W sieci pojawił się nowy zwiastun Gothic II: Kroniki Myrtany. Twórcy zaprezentowali graczom większy pokaz dubbingu.

Gothic II to jedna z tych produkcji, które pomimo swojego wieku stale trzymają przy sobie ogromną rzeszę fanów. Część miłośników Gothica zaangażowana jest w tworzenie rozbudowanych modyfikacji, których na rynku jest już całkiem sporo.

Są to zarówno malutkie mody, jak i ogromne projekty, które wyrosły już do mian pełnoprawnych rozszerzeń. Jedną z takowych produkcji są Kroniki Myrtany, które powstają już od kilku ładnych lat.

Modyfikacja ma oferować nowy świat, sporo usprawnień rozgrywki i nową historię, która okraszona zostanie w pełni profesjonalnym, polskim dubbingiem. Akcja moda została osadzona na wyspie Archolos.

Twórcy opublikowali nowy zwiastun Kronik Myrtany, w którym prezentują głównego bohatera – Marvina. Materiał ma na celu przybliżyć graczom same Archolos, Marvina i niektóre mechaniki dostępne w produkcji.

Trzeba przyznać, że jak na projekt fanów, jest to naprawdę ambitne dzieło. Sam zwiastun został zrealizowany naprawdę świetnie i nawet archaiczna oprawa Gothica II nie umniejsza jego jakości. Zanosi się na to, że Kroniki Myrtany będą jedną z najlepszych modyfikacji do Gothica.

Możecie już dodawać Gothic II: Kroniki Myrtany do swojej listy życzeń na Steam. Premiera moda planowana jest na 2021 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się